• Sorry No Product Found!!.

Guess GUACAPSILGLLP aizsarg-maciņš priekš AirPods Pro

Guess Airpods Pro etui GUACAPSILGLLP
Ražotājs:GUESS
Vienības kastē: 1
Noliktavā:Klientiem
Svārs (Kg):0.0900
Produkta kods:GUACAPSILGLLP
Svītrkods:3700740472439

Klientiem

Cena (Bez PVN)
Apraksts

Īpaši izstrādāta AirPods Pro lādēšanas gadījumā, aizsargājiet savu AirPods Pro pret triecieniem, pilieniem un satricinājumiem, nepievienojot lielapjoma lādēšanas futrāli, un nodrošiniet pilnīgu aizsardzību jūsu AirPods Pro lādēšanas gadījumā.
Izgatavots no izturīga triecienizturīga silikona kaučuka. Tas nes ļoti tievas izjūtas un piedāvā brīnišķīgu tvērienu. Lieta nekļūs deformēta pēc tam, kad tā tiks noņemta un uzklāta vairākas reizes atpakaļ, jo tā ir ļoti elastīga un var būt pret puniem.
Elastīga aptīšanas konstrukcija ērtai, ērti lietojamai instalācijai. Tas precīzi atbilst AirPods Pro formai. Tas ir visdrošākais un lēnākais veids, kā pārnēsāt savu AirPods Pro.
Vienkārša piekļuve uzlādes portam.

Kolekcija: Silikons
Tips: Airpods titullapa
Materiāls: TPU/Silikons
Saderība: Apple Airpods Pro
Produkts, kas ražots saskaņā ar licenci no Guess

Par mums

SIA Anda L ir vairumtirdzniecības uzņēmums, kas darbojas Latvijā kopš 1994. gada un kopš 2008. gada Lietuvā un Igaunijā.
Mūsu piedāvāto produktu klāsts ir ļoti plašs, sākot no baterijām līdz pat vadošo tehnoloģiju elektroniskajām ierīcēm. Mēs orientējamies tikai uz kvalitātes preču tirdzniecību, lai nodrošinātu mūsu klientu apmierinātību un vienmērīgu darījumu plūsmu mūsu biznesa partneriem.