Kategorijas

Kopā 0,00 €

Clientem

Kopā 0,00 €

Clientem

Preču grozs

Foto Svītrkods Nosaukums Cena, Bez PVN Daudzums Apjomu atlaide Kopā
Preču kopsumma
Piezīmes un īpašas vēlmes
Pakalpojumu noteikumi

Lietošanas noteikumi

 1. Preču raksturojums, specifikācija un Cenas ir norādītas Interneta veikalā katras attiecīgās preces izvēles logā. Nepieciešamības gadījumā Papildus informāciju par preci iespējams iegūt sazinoties ar Pārdevēja   klientu apkalpošanas konsultantiem pa tālruni 67360611 vai rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 2. Preču Cenas ir spēkā savlaicīgas samaksas gadījumā, veicot samaksu sadarbības līgumā noteiktajā laikā. 3. Cenas ir norādītas neiekļauj pievienotās vērtības nodoklis. Cenā nav ietverta maksa par preces piegādi. 4. Preču sortiments un Cenas var tikt mainītas bez iepriekšēja paziņojuma. Izmaiņas stājas spēkā no to publikācijas brīža interneta vietnē www.andal.lv un tās attiecas uz preču pasūtījumiem, kas veikti pēc   izmaiņu publikācijas. 5. Starp Pircēju un Pārdevēju noslēgtais distances līgums stājas spēkā brīdī, kad Pārdevējs ir saņēmis Pircēja veikto pasūtījumu un nosūtījis uz Pircēja elektroniskā pasta adresi (vai citādi) pasūtījuma   apstiprinājumu, un tas ir spēkā līdz tā izpildei (preces nodošanai), 6. Puses ir atbildīgas par otrai Pusei nodarītajiem zaudējumiem. 7. Informācija par Pircēja sniegto datu apstrādi un aizsardzību ir norādīta Interneta veikala sadaļā „Privātuma politika”. 8. Pušu tiesiskajām attiecībā tiek piemēroti Latvijas Republikas normatīvie akti. Strīdi Pušu starpā tiek risināti savstarpēju pārrunu ceļā. Ja šādi Pusēm neizdodas vienoties, strīds izskatāms Latvijas Republikas   tiesu iestādes. Patērētājam ir tiesības vērsties Patērētāju tiesību aizsardzības centrā.

Speciālie piedāvājumi

Haeger CM-68B.007A Cafe Noir Kafijas automāts 1.2L
Esperanza EKC002W kafijas dzirnaviņas 160W
Mesko MS 4403 Espresso automāts
Floria ZLN4083 Katlu komplekts ar vākiem 3gb
Floria ZLN4902 Elektriskā tējkanna 2L 1500W
Esperanza EKM001B Rokas blenderis 250W

Par mums

SIA Anda L ir vairumtirdzniecības uzņēmums, kas darbojas Latvijā kopš 1994. gada un kopš 2008. gada Lietuvā un Igaunijā.
Mūsu piedāvāto produktu klāsts ir ļoti plašs, sākot no baterijām līdz pat vadošo tehnoloģiju elektroniskajām ierīcēm. Mēs orientējamies tikai uz kvalitātes preču tirdzniecību, lai nodrošinātu mūsu klientu apmierinātību un vienmērīgu darījumu plūsmu mūsu biznesa partneriem.