• Sorry No Product Found!!.

OVERMAX SOUNDBEAT 5.0 USB/MICROSD MP3 BLUETOOTH + FM BEZVADU SKAĻRUŅI

Overmax Soundbeat 5
Overmax Soundbeat 5
Overmax Soundbeat 5_4
Overmax Soundbeat 5_2
Overmax Soundbeat 5_3
Overmax Soundbeat 5
Overmax Soundbeat 5_4
Overmax Soundbeat 5_2
Overmax Soundbeat 5_3
Ražotājs:OVERMAX
Vienības kastē: 1
Noliktavā:Klientiem
Svārs (Kg):1.4000
Produkta kods:OV-SOUNDBEAT 5.0
Svītrkods:5902581659408

Klientiem

Cena (Bez PVN)
Apraksts

Klausies mūziku tā, kā vēlies.
Vai vēlaties sagatavot īpašu atskaņošanas sarakstu? Skaļrunim Soundbeat 5.0 ir īpaša USB pieteikšanās un atmiņas karte microSD, kas ļauj atskaņot dziesmas MP3 formātā. Turklāt varat pievienot arī pievienoto AUX kabeli. Turklāt varat pievienot savu tālruni vai planšeti skaļrunim, lai atskaņotu savas iecienītākās dziesmas.

Bez vadiem.
Skaļrunis ir aprīkots ar modernu Bluetooth 5.0 bezvadu sakaru moduļu ar darbības rādiusu līdz 10 m. Modulis ļauj viegli savienot planšeti, viedtālruni vai datoru kā mūzikas avotu.

Radio un mikrofona ieeja
Skaidra LED displejs atvieglo skaļruņa darbību. Iebūvētais radio nodrošina automātisku radiostaciju meklēšanu 87,6-108 MHz diapazonā. Pastiprinātais korpuss no MDF un melna skaļruņa krāsa nosaka viņa eleganto stilu. Arī Soundbeat 5.0 skaļrunis ir aprīkots ar speciālu mikrofona ieeju, kas padara to ideālu mājas karaokei.

Augsta skaņas kvalitāte un ilgais darbs
Soundbeat 5.0 ir divi iebūvēti augstas kvalitātes skaļruņi, ko atbalsta divi pasīvi radiatori, kas nodrošina basu dziļumu. Rezultātā Soundbeat 5.0 nodrošina lielisku skaņas kvalitāti un visas dziesmas pilnu skanējumu. Iebūvētais akumulators ar ietilpību 3600 mAh ļauj baudīt iemīļoto mūziku līdz 8 stundām bez uzlādes!

Vairāk informācijas
Skaļruņa jauda - 2 x 20W
akumulators - 3600 mAh
Bluetooth 5.0

Par mums

SIA Anda L ir vairumtirdzniecības uzņēmums, kas darbojas Latvijā kopš 1994. gada un kopš 2008. gada Lietuvā un Igaunijā.
Mūsu piedāvāto produktu klāsts ir ļoti plašs, sākot no baterijām līdz pat vadošo tehnoloģiju elektroniskajām ierīcēm. Mēs orientējamies tikai uz kvalitātes preču tirdzniecību, lai nodrošinātu mūsu klientu apmierinātību un vienmērīgu darījumu plūsmu mūsu biznesa partneriem.