• Sorry No Product Found!!.

Camry CR 3208 Tosteris 750W

Camry CR 3208
Camry CR 3208
Camry CR 3208_2
Camry CR 3208_4
Camry CR 3208
Camry CR 3208_2
Camry CR 3208_4
Ražotājs:CAMRY
Vienības kastē: 6
Noliktavā:Klientiem
Svārs (Kg):1.6000
Produkta kods:CR 3208
Svītrkods:5908256835313

Klientiem

Cena (Bez PVN)
Apraksts

Efektīvs 750W tosters, kurā vienlaikus var sagatavot divus tosterus. Apbrūnināšanas regulēšanas poga ļauj sagatavot tostus tā, kā patīk vislabāk. Pateicoties tam, viņas ir tieši tādas, kādām tām vajadzētu būt. Drupaču paplāte palīdz glabāt ierīci, kā arī vietu, kur pagatavo maltīti, tīra. Kad tosters atrodas uz tā korpusa, paliek vēss - šis ir viens no faktoriem, kas palielina ierīces ekspluatācijas drošību. Var apturēt apgleznošanas procesu, izmantojot ATCELŠANAS pogu.
Karsts - auksts, tas nozīmē, ka mēs atkausējam maizi! Šī produkta lielākā priekšrocība ir tā, ka to var izmantot arī maizes atkausēšanai! Tas palīdzēs ietaupīt ne vien produktus, bet arī laiku virtuvē. Vienkārši izmantojiet atkausēšanas funkciju un pēc dažām minūtēm varēsiet baudīt maizi, kas līdzīga tai, kas paņemta tieši no krāsns! Kad ir sasniegts atbilstošs maizes apbrūnināšanas līmenis, ierīce automātiski izslēdzas. Tomēr, ja cepšanas laikā pamanāt, ka maize ir ideāla, var izmantot STOP POGU, kas automātiski izslēdz tosteri. Bon Appetite!

Jauda 750 W
Atsildīšanas un atkausēšanas funkcija
Iebūvēts sadegšanas sildītājs
Brūču regulēšanas poga
Automātiskā izslēgšana
APTURĒŠANAS poga
Drupaču paplāte

Par mums

SIA Anda L ir vairumtirdzniecības uzņēmums, kas darbojas Latvijā kopš 1994. gada un kopš 2008. gada Lietuvā un Igaunijā.
Mūsu piedāvāto produktu klāsts ir ļoti plašs, sākot no baterijām līdz pat vadošo tehnoloģiju elektroniskajām ierīcēm. Mēs orientējamies tikai uz kvalitātes preču tirdzniecību, lai nodrošinātu mūsu klientu apmierinātību un vienmērīgu darījumu plūsmu mūsu biznesa partneriem.